Bára Rodi

„Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se.“

Bára Rodi

Jsem lektorka, facilitátorka, lékařka a koučka. Největší smysl v životě mi dává pomáhat lidem v jejich rozvoji – ať už se jedná o oblast lektorských dovedností, facilitace nebo zdraví.

V současnosti pracuji jako lektorka workshopů grafické facilitace (umění vizuálně prezentovat) a kurzů týkajících se zdraví a udržitelné výkonnosti (jak lépe spát, jíst, odpočívat a nevyhořet). Kromě toho mám menší úvazek jako obvodní lékařka, což mi umožňuje neustále se vzdělávat i v oblasti medicíny.

Jsem autorkou projektu „Spím lépe“, ve kterém pomáhám lidem mít více energie díky kvalitnějšímu spánku. Profesně mě zajímá téma wellness jako holistického pojetí zdraví, a to, jak si v dnešní uspěchané náročné době udržet energii v pracovním i osobním životě.

Vzdělávám se také v oblasti psychoterapie – absolvovala jsem výcvik „Gestalt přístup v osobním a pracovním kontextu“, nyní dokončuji pětiletý psychoterapeutický výcvik akreditovaný pro zdravotnictví v institutu Instep.

Jako lektorka mám ráda interaktivní vzdělávací aktivity, které vychází z potřeb účastníků, nudí mě dlouhé prezentace, proto je nečekejte ani ode mně 🙂

Doporučené kurzy

Doporučené články