Asertivita v jednání

7 hodin Oblíbený

Kurz vám představí koncept asertivity. Naučíte se formulovat asertivní žádost a odmítnutí a bránit se manipulacím.

Dostáváte se do situací, kdy souhlasíte s něčím, co vám následně nevyhovuje? Bojíte se manipulace? Váháte, když si máte o něco říci? Je pro vás náročné odmítat? Přihlaste se a získejte větší jistotu v komunikaci a nástroje k obraně proti manipulaci. Tento kurz pro vás můžeme připravit i na zakázku jako prezenční nebo online.

Komu je kurz určený

Pro všechny, kteří si chtějí v komunikaci více věřit, potřebují se naučit prosadit a stát si za svým. Pro ty, kteří se setkávají s manipulací a chtějí se jí bránit. Pro všechny, kteří se chtějí naučit jasněji a přesvědčivěji vyjadřovat to, co chtějí.

Co se na kurzu naučíte

• seznámíte se s asertivními právy
• naučíte se poznat, kdy je asertivita vhodná a kdy nikoliv
• dozvíte se, jak na asertivitu reagují různé typy lidí
• budete prakticky trénovat konkrétní asertivní techniky a formulace
• naučíte se bránit proti manipulaci

Forma a průběh kurzu

Kurz je veden netradičním způsobem, v otevřené atmosféře, s vysokou mírou praktického zapojení účastníků. Myšlenky a zkušenosti budete objevovat v diskusích a praktických cvičeních. V modelových situacích budete trénovat konkrétní dovednosti. Klíčovou teorii pochopíte díky příkladům a názorným ukázkám.

Kurz Asertivita jednání na zakázku

Kurz Asertivita v jednání nabízíme také jako zakázkový, přizpůsobený potřebám vaší organizace nebo týmu. Pomůžeme vám identifikovat klíčová témata a navrhneme takové úpravy kurzu, které nejlépe zohlední vaše potřeby a další možnosti. Zakázkový kurz Asertivita v jednání nabízíme v online i prezenční variantě.

Spojte se s námi a nechte si bezplatně zpracovat nabídku kurzu na zakázku.

Související kurzy

Pokud vás vedle asertivity zajímají také prezentační dovednosti a chcete získat více jistoty v komunikaci a sebeprezentaci, podívejte se na náš kurz Prezentační dovednosti a zvládání trémy.