Kurzy na zakázku

Chcete vzdělávání a trénink zaměřit na konkrétní situace z vaší praxe? Napište nám a získejte bezplatnou konzultaci a nabídku vzdělávání na míru.

Chcete, aby vaše vzdělávání reagovalo na skutečné potřeby a konkrétní situace z vaší praxe? Chcete aby kurz pro vaši organizaci z oblasti facilitačních, manažerských nebo komunikačních dovedností byl skutečně na míru vašim potřebám? Obraťte se na nás. Navrhneme vám takovou náplň a formu školení, která nejlépe zohlední vaše možnosti. Samozřejmostí je také online forma vzdělávání.

Napište nám a získáte bezplatnou úvodní konzultaci. Následně vám připravíme konkrétní nabídku včetně celkové ceny.

Co získáte kurzem na zakázku

  • kurz bude připravený a uvedený s ohledem na vaše konkrétní potřeby a situace z vaší praxe
  • zvolíte si formát kurzu, který vám vyhovuje např. sérii kratších setkání, online nebo kombinovaný formát
  • termín kurzu a místo konání domluvíme tak, aby vám vyhovoval
  • při větším objemu zakázky garantujeme výhodnější cenu než při účasti na otevřeném kurzu

Provedeme vás bezplatnou úvodní konzultací

Zavoláme vám a během konzultace s naším odborníkem na vzdělávání probereme vaši konkrétní situaci a vzdělávací potřeby. Ujasníme, jaké oblasti tréninku jsou pro vás důležité a společně můžeme vybrat nejvhodnější obsah, rozsah a formát zakázkového kurzu.

Připravíme vám konkrétní nabídku včetně celkové ceny

Na základě úvodní konzultace vám bezplatně a nezávazně zašleme písemnou nabídku obsahující návrh konkrétních témat, časový rozsah, formát a představení lektorů zakázkového kurzu včetně ceny nabízených služeb. Na základě nabídky se můžete rozhodnout, zda vzdělávání na míru využijete.

Nabídneme vám vhodné formáty vzdělávání

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější formát vašeho vzdělávání na míru. Můžete využít jednorázovou konzultaci i rozsáhlejší spolupráci, skládající se ze série navazujících setkání. Setkání mohou mít rozsah od 1 hodiny až po celý den. Samozřejmostí je také možnost online vzdělávání nebo kombinace online a prezenčního vzdělávání.

Dohodneme ideální místo konání tréninku

Místo setkání můžeme přizpůsobit tak, aby pro vás bylo co nejpříznivější. Trénink tak může probíhat přímo ve vaší organizaci, ve školících prostorách, které zajistíme, online nebo u vybraných tréninků třeba i v kavárně nebo při procházce přírodou.